תדר 9.9.9 וטיפים לתמיכה

>
%d7%9e%d7%95  להרשמה והורדת מדיטציית שלושת לבבות הבריאה לחצו כאן

יום השיוויון הינו שער אנרגטי עצום לרמות תודעה גבוהות יותר ולתמיכה בהתעלות ובהתפתחות הרוחנית שלנו, זהו רגע של אחדות בין הקטבים, בין החושך לאור, הנשי לזכרי ולמעשה, זוהי הזדמנות לאחד את הדואליות בתוכנו.


הטיפים שלנו ביום הזה:

1.לתרגל את המדיטציה של שלושת לבבות הבריאה, אותה ניתן להוריד כאן במתנה, היא עצמתית מאוד ונמצאת בבסיס המודל הטיפולי שלנו "היזכרות", מטרתה להתחבר ולהרחיב את שדה הטורוס סביב הלב שלנו ולחבר אותו ללב האדמה וללב שבמרכז הגלאקסיה שלנו, בכך, זה מאפשר לנו להתחבר ליעוד הגדול שלנו כגשר בין הרוח לחומר , הנשימה לאדמה מחברת אותנו לגלי תטא, למח הלא מודע ולהתחבר לעצמי הגבוה שלנו, ובחיבור ללב הקוסמי, לגלי גמא שמחברים אותנו למימדים גבוהים יותר, למקום שהוא מעבר לזמן ומרחב (שם קורה הריפוי הספונטאני)

2. להכניס את הטבע הביתה, גשו לגינה הקרובה או לים, אספו אדמה, צמחים , ענפים או אבנים ופזרו אותם בבית שלכם. האנרגיה של הטבע בבית, משדרת הרמוניה, ויכולה להשפיע על כל בני הבית. תנסו J

3.התבוננו על המרוץ של החיים שלכם, איפה לא עצרתם? עצרו ובדקו איפה הקונפליקטים שלכם בעשייה, איפה אתם חווים חוסר איזון ולא משנים כלום?  לראות את זה, זה הצעד הכי גדול לשינוי.

4. שבו רגע ותכננו את השנה הקרובה, כתבו מה הייתם רוצים שיקרה בחיים שלכם, ואז  ליד זה כתבו, מה אתם צריכים לעשות ומה אתם צריכים ללמוד כדי שזה יתממש. ואל תשכחו להכניס את זה ללו"ז שלכם.

למעוניינים בחיבור לתדר האישי על ידי צלילים מרפאים ותדרים,  הצטרפו אלינו לסמינר הקרוב
ההרשמה כבר החלה לסמינר יום חוויתי "היזכרות" , לחצו לפרטים והרשמהתגובות

תגובות