טקס התכוונות לשנת 2017

%d7%9e%d7%95 השאלות לטקס ההתכוונות :

1.הביטו דרך עיני הנשמה

קחו נשימה עמוקה ומרכזת, ואמרו מלבכם ליקום: "אני יודעת שיש לך שעור חשוב ביותר עבורי - לקח מנשמתי. ישנו דבר-מה חשוב ביותר אשר ניסית ללמד אותי דרך החוויות, הנסיבות והאנשים אשר הצבת בפני.
אני מכירה בכך שזה הכרחי שאלמד את השיעור הזה על-מנת ששנת 2017 תהיה שנה חדשה באמת ולא שנה זהה לקודמתה. מהוו השיעור הזה?". האזינו לתשובה וכתבו אותה.

2.המצב הפנימי החדש שלכם

דמיינו שנשמתכם צמאה וכמהה ורוצה מצב הווייתי  מסויים- סביבה פנימית בה תחיו בכל יום. מה הרגשות שאתם רוצים לחוש יותר מכל בשנת 2017? עם שאיפה עמוקה ונשיפה גדולה, שאלו את עצמכם: "מהי הסביבה הפנימית בה אני משוועת לחיות?". האם זו סביבה של אהבה, שלום, שקט, בטיחות, חופש, אושר, שמחה, חיוניות? לדוגמה: אם אני רוצה לחיות בסביבה של שלום פנימי, במרחב הזה תהיה תחושת וודאות עבורי.
בזמן שאתם מאזינים לתשובותיכם כתבו את מה שאתם שומעים, והמשיכו לשאול את נשמתכם אל מה הרצון/הכמיהה שלה.

3.שינוי פנימי

אילו שתי מחשבות או אמונות תאלצו לשחרר על-מנת ליצור את הסביבה הזו? ייתכן וזו האמונה שאתם לא מספיק טובים, לא ראויים, לא בטוחים או לא אהובים? כתבו אותן.

4.שינוי חיצוני

כעת, תנו לעצמכם לראות מה ייאלץ להשתנות בעולמכם החיצוני על-מנת לתמוך בסביבה הפנימית החדשה הזו. אילו שני הרגלים או התנהגויות תאלצו לשחרר על-מנת ליצור את הסביבה הפנימית הרצויה לכם?
סיפוק רצונותיהם של אנשים, חיפוש הנאות, דחיינות, חוסר-סדר, הישארות במערכת יחסים בלתי-בריאה, עבודה מופרזת? כתבו אתת שני ההרגלים או ההתנהגויות.

5.עוגני יושרה

מתוך הידיעה שזה חשוב ביותר להזיז את מודעותכם לפעולה, הרשו לעצמכם לזהות שני צעדי פעולה שאתם מוכנים לבצע השבוע על-מנת ליצור את הסביבה הפנימית הזו. בחרו שתי פעולות פשוטות אשר ישרתו כעוגנים להזנת המצב הפנימי החדש שלכם. אולי הם יצירת טקס בוקר חדש, יציאה להליכה יומית קצרה, השתתפות בתהליך של צמיחה ולימוד, ניגון יצירה מוזיקלית כלשהי לעצמכם, עשר דקות של מדיטציה לילית או קביעת זמן לביצוע סדר קיצוני כך שתוכלו להתמודד עם חייכם העמוסים בקלות. כתבו את שני צעדי הפעולה שלכם.

6.שימו על כך חותמת

במשך 21 הימים הרצופים הבאים, קחו 2 דקות לכל הפחות בתחילת כל יום ולפני שאתם הולכים לישון כדי לעבור על הרשימות שלכם מהטקס הזה לשנה החדשה.
הביאו את עצמכם אל-תוך הנוכחות של הסביבה הפנימית החדשה שלכם. חושו את הרטט שלה.
התענגו בתחושה לה נשמתכם משוועת. עצמו את עיניכם ובקשו מהכוחות העליונים לתמוך בכם בטיפוח מצב הקיום הזה.

 באמצעות אימוץ הלקחים המשמעותיים של שנת 2016 אתם אומרים כן להתחלות מופלאות חדשות. לא תצטרכו לדאוג בגלל ההחלטות או המטרות שלכם לשנה החדשה.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילויות של האקדמיה להיזכרות, האירוע הקרוב כנס

למעוניינים בחיבור לתדר האישי על ידי צלילים מרפאים ותדרים,  
הצטרפו אלינו לכנס שלנו "מוסיקה ותודעה" 
בוקר עוצמתי בתל אביב
ההרשמה כבר החלה  לחצו לפרטים והרשמה

 תגובות

תגובות